ART / Oil paintings / Oil paintings 16144145
nr 1614 4145
OIL PAINTINGS
2 pcs, Håkan G Carlström, Skärgårdsmotiv samt Öland. Signed, pannå, outer dimensions including frame: 25x30,
2 st, Håkan G Carlström, Skärgårdsmotiv samt Öland. Signerade. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 25x30 cm
1000
SEK 500
Monday April 22 2024
at 18:06:49
18/4 21:14:23